Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Čempionāti 2008. gadā

Liksim punktu visām spekulācijām par šī gada čempionātiem un teiksim, kā ir: 2008. gada Katanas ieceļotāju un Carcassonne čempionāti notiks 30. un 31 augustā. Pēdējā gada laikā ir notikuši daudzi priecīgi notikumi — Latvijas pārstāvis Arnis Buka kļuva par Ieceļotāju 2007. gada pasaules čempionu, bet tepat tēvzemē, Liepājā un Baldonē, uzņēmīgi ļautiņi ir sarīkojuši ne vienu vien galda spēļu turnīru. Te jau varam runāt par tradīcijām, kas vēl bērna autiņos, tomēr neatlaidīgi nostiprinās.

Lai apskatītu šo video, nepieciešams uzstādīt Flash atskaņotājs.

Nu ko, mēs neatpaliekam, un rīkojam kārtējās nacionālās sacensības. Šogad notiks jau ceturtais Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāts un otrais Carcassonne Latvijas čempionāts. Mēs priecājamies, ka interese par gaidāmajiem pasākumiem ir tik liela, ka ik pa brīdim e-pastos un forumā kāds jautā: „Kad būs čempionāts? Kā var pieteikties?”. Šī nu ir tā diena, kad oficiāli pasludinām pasākumu laikus un vietu:

Kad?

Katanas Ieceļotāju čempionāts: 2008. gada 30. — 31. augustā
Carcassonne čempionāts: 2008. gada 31. augustā

Kur?

Rīgas Skolēnu pilī

Kā redzams, šogad čempionāti notiks tik zīmīgajā laikā, kad atvadāmies no vasaras brīvlaika, pludmales un piknikiem un noskaņojamies uz rudens sezonu — saviesīgu pasēdēšanu un galda spēļu spēlēšanu labu draugu kompānijā. Pasākumu norises vieta — Rīgas Skolēnu pils — mums šķita ļoti piemērota, jo tur ik dienu pulcējas aktīvi, radoši un gudri cilvēki. Pie kam, turpat netālu ir mūsu galda spēļu veikals Ludo, kur var doties patrīt prātu raundu starplaikos.

Ieraksti arī tu savā plānotājā, ka 30. un 31. augustā ir jāapmeklē šis svarīgais pasākums, kas ne vienam vien dalībniekam jau ir kļuvis par ikgadēju svētceļojumu. Nepaslinko arī ar laba vārda aizlikšanu, pareklamējot pasākumus savos draugu un radu lokos. Ik gadus šie pasākumi ir pulcējuši kopā pozitīvi noskaņotus ļaudis, kas te ir raduši sev jaunus draugus un idejas.

Čempionātu galvenās balvas joprojām ir spožas un iekārojamas. Sakarā ar izmaiņām Katanas ieceļotāju pasaules čempionātu kārtībā, ir nelielas izmaiņas arī nacionālo čempionātu norisē. Šogad pasaules čempionāts notiek augusta vidū ASV, līdz ar to mūsu līderim uz to paspēt nebūs iespējams. Nākošais pasaules čempionāts notiks tikai 2010. gadā, Vācijā. Tāpēc mūsu Katanas ieceļotāju uzvarētājs varēs izvēlēties vienu no divām iespējām — doties aizstāvēt valsts godu pasaules čempionātā 2010. gadā Vācijā vai arī atteikties no dalības pasaules čempionātā un apmeklēt pasaules lielāko galda spēļu izstādi Vācijas pilsētā Esenē jau šī gada oktobrī. Toties Latvijas Carcassonne čempions jau šogad Esenē varēs cīnīties par uzvaru pasaules čempionātā. Abu uzvarētāju ceļu, naktsmājas un dalību izstādē un čempionātā apmaksā Prāta Spēles.

2007. gada Katanas ieceļotāju Latvijas vicečempions Arnis Buka pierādīja, ka mūsu eksprezidentei bija taisnība, sakot leģendāros vārdus: „Mēs esam vareni!” Pagājušajā gadā Arnis kļuva par Katanas ieceļotāju Pasaules čempionu un mūsu nacionālā spīta simbolu. Vai nāksi 30. un 31. augustā un metīsi viņam izaicinājuma cimdu?

Dalības nosacījumi

Čempionātos drīkst piedalīties jebkurš pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis atbilstošu vecumu: Katanas ieceļotāju čempionātā — vismaz 10 gadus, Carcassonne vismaz 8 gadus. Dalībnieka vecums, nosakot dalībnieku sastāvu pirmā raunda spēlēm, netiks ņemts vērā, taču jāievēro, ka uzvaras gadījumā uz pasaules čempionātu personas līdz 18 gadiem var doties tikai likumīga aizbildņa pavadībā.

Dalības maksa

Dalības maksa vienai personai ir sekojoša:

  • Katanas ieceļotāju čempionātam: 10 Ls
  • Carcassonne čempionātam: 10 Ls
  • Abiem čempionātiem: 15 Ls
Lai ģimeņu dalība pasākumā nebūtu smaga finansiāla nasta, spēkā ir sekojošs nosacījums — ja dalībnieku vidū ir vairāki vienas ģimenes locekļi, tad katrs nākošais ģimenes loceklis (sākot ar 2.) saņem 25% atlaidi dalības maksai, proti, maksā 7,50 Ls. Svarīgi:
  • Dalības maksa ir samaksājama skaidrā naudā, ierodoties uz reģistrāciju 10:00—10:30. Taču, ja vēlies maksāt ar bankas pārskaitījumu, pēc individuāla lūguma varam sagatavot rēķinu un to nosūtīt.
  • Tā kā abi čempionāti notiek daļēji vienlaicīgi, tiem, kas samaksājuši dalības naudu abiem čempionātiem, un ir tikuši Katanas ieceļotāju pusfinālā otrajā dienā, būs jāizlemj — vai turpināt cīņu Katanas ieceļotājos, un saņemt atpakaļ Carcassonne čempionāta reģistrācijas naudu, vai pamest Katanas ieceļotāju čempionātu, lai lūkotu uzvarēt Carcassonne čempionātā.
* Tiem dalībniekiem, kas būs Katanas ieceļotāju čempionātā parādījuši labu sniegumu, līdz pat 7 Ls no dalības naudas tiks atgriezta vienreizējas atlaides veidā. Sīkāk par šo atlaidi var lasīt čempionāta noteikumos.

Pieteikšanās

Pieteikties var līdz 28. augustam (ieskaitot), aizpildot pieteikuma formu.

Neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo tas mums noteikti palīdzēs kvalitatīvāk sagatavoties!

Pasākuma norise

Sestdiena, 30. augusts:
Laikā no 10:00 līdz 19:00 — 4. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāta pirmā diena.

Svētdiena, 31. augusts:
Laikā no 10:00 līdz 15:00 — 4. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāta otrā diena.
Laikā no 10:00 līdz 18:00 — 2. Carcassonne Latvijas čempionāts.

Sekojošās saites satur detalizētu informāciju par katru no čempionātiem:
4. Katanas ieceļotāju Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi
Līdz šim pieteikušos dalībnieku saraksts
2. Carcassonne Latvijas čempionāts
Spēles turnīra noteikumi
Līdz šim pieteikušos dalībnieku saraksts
Vispārīgi
Šeit ir pieejama dienas kārtība un cita noderīga informācija

UZMANĪBU!

Reģistrēšanās laiks no 10:00 līdz 10:30 ir ļoti stingrs. Ierodoties pēc 10:30 dalība vairs nebūs iespējama. Lūdzu nekavējiet! Papildus jautājumu noskaidrošanai, nekavējieties uzdot tos mūsu diskusiju forumā!

Pasākumu atbalsta:

    


Uz tikšanos čempionātā!