Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Agro putnu laiks

Daudzi no mūsu spēļu pircējiem ir dedzīgas personības un vēlas pirmie uzzināt, vai noticis kas jauns. “Prāta Spēles” piedāvā šādiem entuziastiem iespēju parakstīties uz šiem jaunumiem, nosūtot savu kontaktinformāciju. Mēs to saucam par “agro putnu laiku”, jo tieši agrie putni ir tie, kas, ierodoties pirmie, ieņem vislabākās ligzdošanas vietas.

Katrai spēlei, ko mēs izdosim, uzsākot spēles tirdzniecību, mēs izsludināsim trīs “agro putnu” nedēļas — laiku, kad informēsim tos, kas mums ir nosūtījuši savu kontaktinformāciju, par to, kāda spēle ir pieejama. Mēs aicināsim viņus apmeklēt mūsu mājas lapu, lai iepazītos ar tur pieejamo informāciju, un piedāvāsim iegādāties šo spēli ar īpašu “agro putnu” atlaidi. Tā ir mūsu dāvana saviem labākajiem draugiem — dedzīgiem galda spēļu cienītājiem, kas veido galda spēļu sabiedrības kodolu.
Pirmajā dienā atlaide būs 21%, un ar katru nākamo dienu tā samazinās par vienu procentu, līdz pilnībā izgaisīs pēc 21 dienas. Tas ļaus katram pašam izsvērt, cik drīz un par kādu cenu sagādāt sev jaunās spēles. Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, tiks fiksēta atlaide, kāda tā bija pirkuma veikšanas brīdī. Ja arī preces piegāde notiks nedaudz vēlāk, atlaidi tas neietekmēs.
Aicinām arī tevi pievienoties pārējiem agrajiem putniem — tas ir ļoti vienkārši! Uzklikšķini uz saites lapas apakšā un aizpildi pieteikuma formu. Atteikties no “agro putnu parakstīšanās” varēsi jebkurā brīdī, nosūtot lūgumu uz info@prataspeles.lv. Pats par sevi saprotams, ka mēs respektējam privātumu un tava kontaktinformācija tiks droši uzglabāta.

Piereģistrēties šeit.

"Agro putnu laika" emblēmā attēlots lauku cīrulis — putns, kas Latvijā atlido viens no pirmajiem, februāra vidū. Māksliniece — Andra Otto.