Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Spēļu dienas sadarbībā ar „Jumavu”

Ja meklējat iespēju ievingrināt roku jaunās spēlēs, satikt jaunus spēļu partnerus, vai vienkārši praktizēt savu iemīļoto hobiju, no 23. līdz 27. oktobrim būs tāda iespēja. Sadarbībā ar apgādu "Jumava", mēs piedalāmies "spēļu dienu" pasākuma organizēšanā. Katru dienu, no 10:00 līdz 18:00 Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 73. būs pieejamas visas mūsu spēles brīvai spēlēšanai.

Zemāk variet iepazīties ar oficiālo preses relīzi no "Jumavas":

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, Jaunatnes un Sporta departamentu un uzņēmumu “Prāta spēles” apgāds „Jumava” oktobra pēdējā nedēļā no 23.- 27.oktobrim Rīgā rīko Jumavas Spēļu dienas!

Pasākums orientēts uz plašu sabiedrības daļu. Pasākuma misija – novērst cilvēku domas no azartspēļu zālēm un pievērst intelektuālu spēļu spēlēšanai.

  1. 23.oktobrī pasākumā tiks laipni gaidīti piedalīties Jumavas iemīļotākie autori!
  2. 24.oktobris – otrdiena, ir izvēlēta par mediju dienu, kad savas prasmes intelektuālu spēļu spēlēšanā varēs pierādīt preses un radio pārstāvji (arī topošie žurnālisti). Iesaistīt spēļu spēlēšanā sabiedrībā atpazīstamus cilvēkus!

Visas nedēļas laikā Dzirnavu ielā 73 (Jumavas grāmatnīcas kafejnīca) tiks gaidīti gados jaunākie spēļu interesanti, kas sacenšoties savā starpā iegūs iespēju saņemt balvās savas iemīļotākās spēles!

Spēļu dienu dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar populārākajām un jaunākajām spēlēm, pierādīt savas prasmes un iemaņas dažādu galda spēļu – Katanas ieceļotāji, Karkasona, Genial, dambrete, šahs, domino, puzle, monopols u.c. turnīros, kļūt par stundas – dienas uzvarētāju un piedalīties balvu izlozē!

Labākie spēlētāji saņems “Prāta spēles” sarūpētās balvas.

Pasākuma norises vieta „Jumavas” grāmatnīca Rīgā – Dzirnavu ielā 73.

Gaidām Jūs!!