Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Darba iespējas "Prāta Spēles"

Kāds laiciņš nu ir pagājis kopš pēdējo atvērto darba pozīciju pasludināšanas. Mēs pamazām apgūstam savas jaunās biroja telpas, rudenī ceram ievākties vēl pamatīgākās. Galda spēļu veikals Ludo jau labu laiku priecē visus spēļu fanus un ļauj mums piedāvāt daudz, daudz plašāku galda spēļu klāstu. Lai īstenotos arī visi turpmākie mūsu plāni, mums ir nepieciešami vislabākie darbinieki. Lasi tālāk un apdomā, varbūt tu vēlies būt daļa no šī uzņēmuma!

Visupirms, uzsvērsim, ka darbs "Prāta Spēlēs" nozīmē būt ap un par galda spēlēm. Jā, mēs nodarbojamies ar preču piegādi un tirdzniecību. Jā, mēs nodarbojamies ar ražošanu. Daudzi to dara. Taču būtiskais ir tas, ka tās ir tieši galda spēles un to kultūra - matērija, kas vieno mūs, domubiedrus. Tāpēc katram, kas vēlas doties ar mums kopā piepildīt ambiciozos mērķus, ir jāmīl šis hobijs, ir jābūt "galda spēļu evanģēlistam" arī ārpus darba laika. Ja tu jūti, ka esi tieši tāds, un gribi pielikt savu roku galda spēļu atdzimšanai šai reģionā, tad mēs aicinām tevi apsvērt kādu no piedāvātajām darba iespējām. Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz info@prataspeles.lv!

Galda spēļu prezentētājs(-a)

Prāta Spēles meklē personības, kas vēlētos kļūt par mūsu seju dažādos publiskos pasākumos – spēļu prezentācijās veikalos, izstādēs, gadatirgos, spēļu turnīros un tamlīdzīgās aktivitātēs. Tas nebūs pilnas slodzes darbs, bet gan iesaistīšanās atsevišķos pasākumos, par kuriem tiks iepriekš paziņots.

Tāpēc, ja esi:

  • dzīvespriecīgs(-a)
  • atbildīgs(-a)
  • komunikabls(-a)
  • labs (-a) organizators(-e)
  • ja mīli galda spēles un spēj aizraut citus,

tad sūti mums savu pieteikumu!

Galda spēļu autori(-es)

Viens no mūsu mērķiem ir kļūt par reģiona "siltumnīcu" vietējiem spēļu autoriem, jeb par galda spēļu izdevniecību. Tāpēc mēs aicinām ļaudis, kam prāts nesas uz spēļu izgudrošanu, neslēpt sveci zem pūra un uzmeklēt mūs, pastāstīt par savām idejām, un varbūt mums kopā izdodas kādu no tām īstenot un radīt spēli, kas būtu piedāvājama ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē! Galda spēļu autors reti kad ir profesija - bieži vien šie cilvēki strādā savā pamatdarbā, bet brīvajā laikā viņiem dzimst dažādas idejas. Mēs vēlamies uzturēt attiecības ar šādiem potenciāliem vai jau reāliem autoriem, lai informētu viņus par to, kā labāk formulēt savas idejas, kopā tās attīstīt, un, iespējams, visbeidzot publicēt kādu no šiem darbiem zem "Brain Games" logo.