Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Sākums jaunam cēlienam

Dārgie draugi!

Beidzot „Prāta Spēles” var palepoties ar savu jauno interneta lapu! Tā gan nav vēl gluži pabeigta, bet mēs uzskatījām, ka tā ir pietiekami gatava, lai dotos tautās.

„Prāta Spēles” nav dibināta ar nolūku vienkārši tirgot spēles (vairāk par mūsu mērķiem lasiet: par mums). Mūsu galvenais mērķis ir stiprināt Latvijas galda spēļu kultūru, veidot jaunas tradīcijas un būt pie šūpuļa jaunām šeit tapušām pasaulē atzītām spēlēm. Tā kā mūslaiku straujajā dzīves ritmā regulāri pulcēt ļaudis kādās telpās, lai kaldinātu nākotni, ir teju neiespējami, modernās tehnoloģijas nāk talkā un ļauj veidot sabiedrību, kas sanāk kopā virtuāli. Es ceru, ka mēs spēsim apvienot visus, kas mīl šad un tad uzspēlēt kādu galda spēli, tos, kam prātā ir iznēsātas neīstenotas galda spēļu idejas, un tos, kas var pielikt savas talantīgās rokas, lai šīs idejas īstenotu. Galda spēles ir lieliska nodarbe, kas spēj likt cilvēkiem savādāk paskatīties uz savu pasauli, uz brīdi pabūt citā realitātē, sniegt atpūtu un iespēju asināt prātu. Šī interneta lapa vienmēr tiks veidota tā, lai atbalstītu šos mērķus.

Starp „Prāta Spēļu” mājas lapas sadaļām atradīsiet ne tikai aprakstus par mūsu piedāvātajām spēlēm, bet arī vienmēr svaigi papildinātu informāciju par tām. Viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem ir sniegt spēles īpašniekam maksimālu atbalstu spēles mūža laikā. Mūsu attiecības ar pircēju nebeidzas pie kases. Šajās lapās atradīsiet padziļinātus noteikumu skaidrojumus, citus vērtīgus ar spēlēm saistītus rakstus, resursus citās mājas lapās internetā, un, galvenais, jūs varēsiet ņemt dalību, iesūtot savas idejas un pārdomas. Neaizmirstiet piereģistrēties diskusiju forumā un pārrunāt interesantas lietas!

Mūsu pirmā adaptētā spēle, „Katanas ieceļotāji”, nu jau ir kļuvusi visnotaļ pazīstama Latvijas sabiedrībā. Savādāk jau arī nevarēja būt, jo kāpēc gan lai mūsu ļaudis neaizrautos ar spēli, kas pēdējo desmit gadu laikā ir savaldzinājusi vienu nāciju pēc otras, parādot pasaulei, ka arī šajās dienās var tapt leģendāras idejas. Šobrīd „Prāta Spēles” čakli strādā, lai nodotu Katanas cienītājiem abus spēles paplašinājumus „Jūrasbraucēji” un „Pilsētas un bruņinieki”. Tāpat, nu mums ir ko piedāvāt arī abstrakto spēļu cienītājiem – franču firmas „Gigamic” elegantās „Quarto!” un „Pylos”. Līdz šī gada beigām ceram sagādāt vēl dažu patīkamu pārsteigumu.

Galvenais notikums tuvākajā laikā ir pirmais „Katanas ieceļotāju” Latvijas čempionāts. Pasaules lielākajā spēļu un rotaļlietu izstādē Esenē šogad notiks nu jau ceturtais „Katanas ieceļotāju” pasaules čempionāts, un uz turieni dosies divi veiksmīgākie Latvijas spēlētāji. Mēs iedrošinām katru piedalīties Latvijas turnīrā un neaizmirst aicināt arī savus draugus, jo tā ir iespēja satikt līdzīgi domājošos, jautri pavadīt laiku un, iespējams, arī doties uz grandiozo izstādi Vācijā, lai aizstāvētu Latvijas vārdu.

Piedalieties galda spēļu sabiedrības veidošanā, un ieguvēji no tā būsim mēs visi! Daudz jautrības vēlot,

Pāvils Jurjāns,
„Prāta Spēles” direktors