Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2010. gada čempionāti noslēgušies

Sestais Ieceļotāju un ceturtais Carcassonne Latvijas čempionāts nu ir veiksmīgi pārlaists. Par spīti pieticīgajai reklāmai, ko varējām atļauties, dalībnieku skaits bija visai pieklājīgs: 76 Ieceļotāji un 20 Karkasonieši. Bija ieradušies gan jauni dalībnieki, gan cienījami veterāni. Tā nu visi cītīgi ņēmās ar kartona un koka gabaliņiem, līdz noskaidroja jaunos čempionus: Ainārs Bukšs (Ieceļotāji) un Uģis Rapa (Carcassonne).


RTU kausa izcīņa prāta spēlēs – iespēja iegūt naudas balvas!

2010. gadā RTU aizsāk tradīciju maijā rīkot sacensības skolēniem dažādās prāta spēlēs, lai noskaidrotu Latvijas labākos un veiksmīgākos skolēnus katrā no spēlēm un aicinātu gudrākos skolēnus uzzināt vairāk par RTU.


Galda spēļu veikals Ludo aicina darbā!

Rudens un ziema ir tas laiks, kad Latvju tauta nīkst tumsā un alkst kaut jel būtu kas prātīgs iesākams, līdz atkal ausīs nākamā pāris stundu garā diena. Galda spēļu veikals Ludo apzinās savu atbildību nest galda spēļu hobija gaismu Latvijas pilīs un būdiņās, un tādēļ sadūšojies vērt vaļā jaunas tirdzniecības vietas.


2009. gada čempionāti noslēgušies

Vareni! Šogad Ieceļotāju čempionāts pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu — veselus 113 dalībniekus. Spēlētāji rukāja pie 29 galdiņiem kā vēl nekad. Diemžēl Carcassonne čempionāts ar 18 dalībniekiem šogad nesasniedza jaunu rekordu, bet tas nekas, tā ir tikai trešā reize šai spēlei. Sirsnīgi sveicam mūsu jaunos čempionus: Jāni Dubinski (Ieceļotāji) un Andri Iršeinu (Carcassonnē)!


Čempionāti 2010. gadā

Paceliet augšā nokārtos degunus, iztaisnojiet ekonomikas grūtību nospiestos plecus! Velciet ārā savus kalendārus un atzīmējiet tur 2010. gada 21. un 22. augustu — šajās dienās notiks gadskārtējie galda spēļu čempionāti. Tradicionālais pasākums, kas saved kopā galda spēļu cienītājus no visas Latvijas, neizpaliks arī krīzes laikos. Šogad piedzīvosim jau sesto Katanas ieceļotāju čempionātu, un ceturto Carcassonne. Neesam arī noskopojušies ar galveno balvu — favorītu dalību pasaules čempionātā spēļu mekā Esenē.


Prāta Spēles maina nosaukumu

Pēc teju piecu gadu darbošanās galda spēļu izdošanā un tirdzniecībā, SIA Prāta Spēles pārtop par SIA Brain Games. Čaklāk pievēršoties darbībām ārvalstīs, esam nonākuši līdz līmenim, kad Latvijas uzņēmuma nosaukumam vēlams būt ar nozīmi arī partneriem mūsu eksporta tirgos.


Katanas turnīrs SĒDE — 16. maijā Baldones kultūras namā

"Ja maijā dabon kārtīgi izsēdēties, tad nauda maka dibenā iesēžas un ilgi vēl to nepamet!"


Ieceļotāju turnīrs Talsos

Pirmo gadu arī Talsos ienāk Katanas ieceļotāji — reizi divos mēnešos Talsu tautas namā notiek galda spēles "Katanas ieceļotāji" Talsu turnīrs.


„Katanas ieceļotāju” turnīrs Siguldā

Azartiskais siguldieti! Piedāvājam Tev labi pavadīt laiku, piedaloties galda spēļu turnīros "Katanas ieceļotāji".


2008. gada čempionātu rezultāti

Sveiciens visiem, kas piedalījās Katanas Ieceļotāju un Carcassonne čempionātos! Šogad mums kopā ir izdevies piedzīvot pasākumu ar rekordlielu dalībnieku skaitu. Spriedze un emocijas, kas valdīja sīvajās turnīra spēlēs, bija lieliskas, un īpaši interesanti bija vērot skaistas lietpratēju spēles prasmes otrās dienas pusfinālos un finālos. Cepuri nost Māra Logina (Ieceļotāji) un Uģa Rapas (Carcassonne) talanta priekšā, viņi būs cienīgi pretinieki pasaules čempionātā!


Darba iespējas "Prāta Spēles"

Kāds laiciņš nu ir pagājis kopš pēdējo atvērto darba pozīciju pasludināšanas. Mēs pamazām apgūstam savas jaunās biroja telpas, rudenī ceram ievākties vēl pamatīgākās. Galda spēļu veikals Ludo jau labu laiku priecē visus spēļu fanus un ļauj mums piedāvāt daudz, daudz plašāku galda spēļu klāstu. Lai īstenotos arī visi turpmākie mūsu plāni, mums ir nepieciešami vislabākie darbinieki. Lasi tālāk un apdomā, varbūt tu vēlies būt daļa no šī uzņēmuma!


Krustojums

Krustojums ir vieta, kur satiekas ceļi, braucēji un gājēji. Tā ir pasaule, kurā valda svarīgi noteikumi, kas izdomāti, lai pasargātu visus, kas krustojumā atrodas. Arī tos, kas mums ir visdārgākie — bērnus.


Piedalies Katanas ieceļotāju un Carcassonne čempionātos!

Mazāk kā 10 dienas atlikušas līdz 24. maijam, kad beigsies reģistrācija uz ikgadējo Katanas ieceļotāju Latvijas čempionātu, kas nu jau ieguvis īpašu auru, kļūdams par tradicionālu pasākumu, kas draudzīgi vieno vietējos galda spēļu hobija piekopējus. Šogad programmai pievienojas arī pirmais Latvijas čempionāts spēlē Carcassonne. Nebremzē, tavs gājiens! ;)


Agro putnu laiks

Daudzi no mūsu spēļu pircējiem ir dedzīgas personības un vēlas pirmie uzzināt, vai noticis kas jauns. “Prāta Spēles” piedāvā šādiem entuziastiem iespēju parakstīties uz šiem jaunumiem, nosūtot savu kontaktinformāciju. Mēs to saucam par “agro putnu laiku”, jo tieši agrie putni ir tie, kas, ierodoties pirmie, ieņem vislabākās ligzdošanas vietas.


Jauna “Gigamic” kolekcija

Pagājušajā gadā “Prāta Spēles” sāka piedāvāt franču firmas "Gigamic" abstrakto spēļu līniju. Šo līniju mēs uzsākām ar nu jau pazīstamajām loģikas spēlēm – Quarto un Pylos, un nu esam papildinājuši “Gigamic” kolekciju ar trim jaunām spēlēm – Gobblet, Quoridor un Quixo.


Latviešu piedzīvojumi Esenē

Esenes spēļu izstāde ir viena no divām lielākajām ikgadējām šāda veida izstādēm Vācijā, vieta, kur vienvietis satek spēļmīļi, sākot ar spēļu autoriem un izdevējiem un beidzot ar desmitiem tūkstošu apmeklētāju ar zibošām acīm. Izstāžu zāles ir pārpildītas; katrai spēļu izdevniecībai apkārt galdiņu teritorija jauno spēļu izmēģināšanai. Lieki teikt, ka brīvu galdiņu vienkārši nav. Daudzi sagūluši un spēlē uz grīdas, tāpēc jāiet uzmanīgi, lai nevienam neuzkāptu virsū. Vienvārdsakot, cilvēki priecājas.


Spēļu dienas sadarbībā ar „Jumavu”

Ja meklējat iespēju ievingrināt roku jaunās spēlēs, satikt jaunus spēļu partnerus, vai vienkārši praktizēt savu iemīļoto hobiju, no 23. līdz 27. oktobrim būs tāda iespēja. Sadarbībā ar apgādu "Jumava", mēs piedalāmies "spēļu dienu" pasākuma organizēšanā. Katru dienu, no 10:00 līdz 18:00 Rīgas centrā, Dzirnavu ielā 73. būs pieejamas visas mūsu spēles brīvai spēlēšanai.


Sākums jaunam cēlienam

Dārgie draugi!

Beidzot „Prāta Spēles” var palepoties ar savu jauno interneta lapu! Tā gan nav vēl gluži pabeigta, bet mēs uzskatījām, ka tā ir pietiekami gatava, lai dotos tautās.


Ēterā — Ieceļotāji

Priecājamies, ka par "Katanas ieceļotājiem" ieinteresējusies arī Latvijas Televīzija un sagatavojusi sižetu par spēli svētdienas (12.03.) raidījumā "De facto". Starp tik nopietnām lietām kā korupcijas skandāli un mūsu prezidentes nākamais amats ir iejucis arī sižets par fenomenālo galda spēli. Mūsu mājas lapā tagad varat noskatīties arī "Ieceļotāju" sižeta elektronisko versiju!

 

Noslēgušies 2013. gada čempionāti

Sēde 2012

Sēde 2011

Čempionāti 2008. gadā