Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2. Swedbank „Katanas ieceļotāju” čempionāts

20. februārī, sniegotā sestdienā, bankas ēdnīcas telpās bija manāma cilvēku rosība, un dzirdamas cilvēku balsis. Vai tiešām Fazer ēdnīca ir sākusi strādāt arī sestdienās? Mūsu Sporta Klubs sadarbībā ar „Brain Games” organizēja nu jau otro Swedbank „Katanas ieceļotāju” čempionātu.

Neskatoties uz brīvdienu, kopā sapulcējās 16 spēlēt gribētāju un viņu līdzjutēji, kas no 11:00 līdz aptuveni trijiem pēcpusdienā sacentās, lai noskaidrotu, kurš vai kura tad būtu šoreiz uzskatāms par Bankas labāko stratēģi, lieliskāko pārrunu veicēju un galu galā Katanas valdnieku vai valdnieci!

Spēles notika trīs kārtās – tātad katram bija iespēja uzspēlēt vismaz trīs reizes, kur pēc katras kārtas tika sastādīts jauns spēlētāju rangs, atkarībā no katra iegūtajiem punktiem. Pēc šīm trim spēlēm tika izspēlēta finālspēle, kurā iekļuva šā gada labākie četri spēlētāji (Dina Krēmere, Olga Dadeika, Jānis Pūdists un Jevgenijs Ivanovs), kas savā starpā tad arī noskaidroja vislabāko un šogad par Katanas valdnieku kļuva Jevgenijs Ivanovs no uzņēmumu apkalpošanas daļas. Viņam arī tika nodots ceļojošais Katanas ieceļotāju kauss no pagājušā gada uzvarētājas Ivetas Krūmiņas rokām. Otrā vietā Dina Krēmere, un trešo vietu ieguva Jānis Pūdists, kurš tikai izvērtējot iegūto koeficentu par nieka tiesu apsteidz Olgu.

Divi no turnīra dalībniekiem (Iveta Krūmiņa un Jevgenijs Ivanovs) ir samērā veiksmīgi sevi parādījuši arī līdzšinējos Latvijas Katanas ieceļotāju čempionātos, ko ik gadu rīko „Brain Games”.

Kopā spēles noritēja labā un patīkamā gaisotnē, par ko liecina arī spēlētāju smaidīgās sejas fotogrāfijās un patīkamās atmiņas katram no dalībniekiem.