Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

Katanas turnīrs SĒDE tuvojas jau trešo reizi!

Dienas ir skaitītas — palikušas tik pāris dienas līdz 15. maijam, kad Katanas entuziasti no malu malām pulcēsies Baldones vietējā restorānā „Millenium”, kur veselīgas konkurences gaisotnē ļausies vērienīgas spēles adrenalīnam no 10:00 rītā līdz 18:00 vakarā, kad notiks jau trešais Katanas ieceļotāju turnīrs SĒDE.

Par uzvarētāja titulu (un tam pienākošos balvu — dāvanu karti Ls 50 vērtībā no prātaspēļu veikala ‘Ludo’, kā arī atbrīvojumu no dalības maksas Latvijas Katanas čempionātā) var cīnīties ikviens, kas sasniedzis desmit gadu vecumu, māk spēlēt spēli „Katanas Ieceļotāji” un ir laicīgi pieteicies SĒDES mājaslapā. Arī viss finālistu galds, pēdējās vietas ieguvējs un citu rekordisku īpašnieki tiks pie pārsteiguma balvām no uzņēmumiem „Brain Games”, „Ādažu Čipsi”, „Coca-cola” un pat „Avon”. Bet neba jau uzvara galvenā, turnīrs būs lieliska iespēja pačupoties ar domubiedriem, vērot Katanas kaislības klātienē, kā arī baudīt citas pasākuma aktivitātes.

Sīka un svaiga informācija pieejama SĒDES mājaslapā www.sede.lv

Tiem, kuriem Katana ir svešvārds- "Katanas ieceļotāji" ir galda spēle visai ģimenei ar visiem galda spēles "labumiem" — metamajiem kauliņiem, koka figūriņām, spēļu kārtīm un spēles karti. Šī ir jauna tipa galda spēle, kas nav līdzīga ne "Monopolam", ne "Cirkam" vai "Riču-raču". Šeit veiksmīgi ir sapludināta stratēģija un veiksme, un tieši tāpēc pie spēles galda, uz kura klāta "Katanas ieceļotāju" spēle, omulīgi var sasēsties gan jauni, gan veci spēlētāji. Spēli ir izdomājis vācietis Klauss Toibers 1995.gadā, un tā jau ir ieguvusi popularitāti visā pasaulē. Tieši tāpēc notiek arī čempionāti — gan pasaules, gan valstu robežās. Starp citu, latvietis Arnis Buka 2008. gadā ieguva Pasaules čempiona titulu.

SĒDE’s organizatori: Ronalds Prūsis, Pēters Riekstiņš