Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

2. Swedbank „Katanas ieceļotāju” čempionāts

20. februārī, sniegotā sestdienā, bankas ēdnīcas telpās bija manāma cilvēku rosība, un dzirdamas cilvēku balsis. Vai tiešām Fazer ēdnīca ir sākusi strādāt arī sestdienās? Mūsu Sporta Klubs sadarbībā ar „Brain Games” organizēja nu jau otro Swedbank „Katanas ieceļotāju” čempionātu.


Katanas turnīrs SĒDE tuvojas jau trešo reizi!

Dienas ir skaitītas — palikušas tik pāris dienas līdz 15. maijam, kad Katanas entuziasti no malu malām pulcēsies Baldones vietējā restorānā „Millenium”, kur veselīgas konkurences gaisotnē ļausies vērienīgas spēles adrenalīnam no 10:00 rītā līdz 18:00 vakarā, kad notiks jau trešais Katanas ieceļotāju turnīrs SĒDE.


Katanas ieceļotāju turnīrs SĒDE 2008.

Katanas ieceļotāju turnīrs SĒDE. Notiek Baldonē 2008. gada 24. maijā 10:00 vidusskolas aktu zāle, Iecavas iela 4.


Katanas turnīrs Liepājā noslēdzies!

Turnīrs veiksmīgi noslēdzies! Ja vēlies aplūkot fotogrāfijas, vai rezultātus — lasi talāk!


Uzvara!

2007. gada pasaules čempionātā galda spēlē „Katanas ieceļotāji”, 56 spēlētāju konkurencē no 31 valsts uzvarēja Latvijas pārstāvis Arnis Buka. Latvija pasaules čempionātā piedalās nu jau trešo gadu, un itin žigli pamanījusies nonākt uz goda pjedestāla. Pagājušo gadu Latvijas pārstāvji fināla spēlē nenokļuva, toties ieguva piekto un sesto vietu, kas arī ir ļoti augsts vērtējums.


Tuvojas II "Katanas ieceļotāju" čempionāts!

Līdz čempionātam palicis nu jau mazāk par mēnesi, un pieteikšanās rit pilnā sparā. Šobrīd jau varam paziņot par šī gada čempionāta norises vietu – tā ir Rāmavas muiža, kas atrodas gleznainā vietā Rīgas rajonā, vietā, kur ilgus gadus līdz pat sava mūža galam dzīvojis un strādājis Garlībs Merķelis.


Vēl labāki “Ieceļotāji”

Nu jau apritējis pusotrs gads, kopš 2004. gada nogalē Latvijā ieradās “Katanas ieceļotāji” un aizrāva sev līdzi lielus sekotāju pulkus. Tāpēc, gluži likumsakarīgi, mūsu pirmais, vēsturiskais, “Katanas ieceļotāju” metiens strauji sarūk, un pienācis laiks gatavot nākamo.


Spēļu vakars numur divi!

Nupat tikai kā nosēdušies putekļi pēc pirmā "Katanas ieceļotāju" vakara, kad ļaudis jau vienojas par nākošo. Pirmajā vakarā sanākušo skaits bija ap 34 dalībnieki, tāpēc par to, ka šeit trūktu spēļu partneru, nevarētu sūdzēties. Pirmajā vakarā tika izspēlētas arī pirmās 15 "Ieceļotāja karjeras" turnīra spēles, un otrā vakara gaitā daži karjeristi plāno sasniegt piecu spēļu robežu, kas ļaus tiem gozēties rangu tabulā.


Pasaules čempionātā – Latvijas komandai otrā vieta!

Atgriezušies no gadskārtējā Esenes spēļu tirgus, varam triumfēt par mūsu komandas lieliskajiem rezultātiem. Lai gan mūsējie par mata tiesu neiekļuva finālā, kopējā valstu vērtējumā Latvija ieņem godpilno otro vietu aiz Japānas!


Variants “Džungļi”

Šis ir vienkāršs pamatspēles papildinājums, kuru var pagatavot pavisam vienkāršā veidā. Nepieciešams tikai viens no pamatspēlē atrodamajiem rezerves sešstūra lauciņiem, un jāizdrukā šeit pieejamais lauciņa attēls ar spēles noteikumiem.


Variants “Vulkāns”

Arī šo spēles papildinājumu katrs var pagatavot mājas apstākļos. Ja "Katanas ieceļotājos" uzbūvētais ciemats paliek savā vietā visu spēles laiku, tad „Vulkāns” ir interesants ar to, ka ap vulkāna lauciņu var norisināties ļoti aktīva spēle. Spēles noteikumi pieļauj, ka ciemats var pazust, kas ļauj pretiniekam uzbūvēt savējo sen iekārotajā vietā.


Latvijas pirmais "Katanas ieceļotāju" čempionāts noslēdzies!

Aizgājušajā nedēļas nogalē kopā sanāca 48 katanisti, tika nospēlētas 53 spēles, kopā sakrāti 1565 uzvaras punkti, un tā visa mērķis bija noskaidrot Latvijas labāko un veiksmīgāko "Katanas ieceļotāju" spēlētāju. Pēc spraigām cīņām, kas ilga turpat vai veselas divas dienas, esam priecīgi paziņot abus uzvarētājus, kas oktobrī dosies pirmoreiz pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā Esenē.


Ne parasta galda spēle

Šoreiz stāsts būs nevis par datorspēli, bet gan galda spēli. Jā, neraksturīgi mūsu informātikas laikmetam - reālu, aptaustāmu galda spēli no papīra, kartona un koka. Varētu šķist, ka cirka un riču-raču laiks tā kā būtu pagājis, taču mana pēdējo mēnešu pieredze rāda, ka galda spēle var būt gluži aktuāla izklaide; visādā ziņā tai ir vairākas priekšrocības – tā ir nedārga, sociāli aktīva un arī prātu asinoša nodarbe. Tātad - kas tad ir mans atradums?


Pirmais Latvijas “Katanas ieceļotāju” čempionāts

2005. gada 27.-28. augustā notiks pirmais Latvijas „Katanas ieceļotāju” čempionāts. Lai gan spēle šeit ir pazīstama mazāk nekā gadu, tā ir kļuvusi tik populāra, lai iedrošinātu mūs rīkot šo pasākumu jau šogad. Jo īpaši tādēļ, ka šogad Vācijas pilsētā Esenē gadskārtējās spēļu un rotaļlietu izstādes ietvaros noritēs ceturtais pasaules „Katanas ieceļotāju” čempionāts. Diviem veiksmīgākajiem Latvijas čempionāta dalībniekiem tiks nodrošināts ceļš un naktsmītne, lai viņi pārstāvētu mūsu valsti pasaulē.


Katanas ieceļotāji 5—6 spēlētājiem

Ir dzirdēts daudz žēlu nopūtu, ka “Katanas Ieceļotājus” ir iespējams spēlēt tikai trīs vai četriem spēlētājiem, un, ja ciemos ir sanācis vairāk viesu, tad pārējie ir spiesti vai nu asistēt kādam no šiem četriem, vai tikai noskatīties spēlē. Varu jūs iepriecināt ar labo vēsti — Klauss Toibers ir izstrādājis noteikumus piecu līdz sešu dalībnieku spēlei!


Katanas ieceļotāju mediju lapa

Šis raksts ir paredzēts medijiem. Zemāk ir izlasāma oficiālā preses relīze, kā arī šeit ir iespējams lejuplādēt "Katanas ieceļotāju" oficiālos prezentācijas attēlus, ko izmantot publikācijām.


Varbūtība: kāpēc 6 ir labāk nekā 3?
((raksts sagatavošanā))

Ja esi spēlējis „Katanas ieceļotājus” kaut vai tikai trīs reizes, noteikti esi bijis liecinieks diskusijai par to, cik greizi mēdz krist kauliņi. Tu uzbūvē savus ciematus pie „6” un sēdi bešā, bet pretinieks pie „8” tik grābj un grābj. Vai arī izrādās, ka tam, kurš mitinās pie „12”, sokas itin labi. Ja laupītājs nav "viesojies" jau vairākus apļus, vai pieaug varbūtība, ka tas tūliņ ieradīsies? Tāda nu ir varbūtības daba – neparedzama.


Bildes mobilajiem telefoniem
((raksts sagatavošanā))

Tie, kas iemīļojuši „Katanas ieceļotājus”, labprāt grib to arī demonstrēt. Mēs piedāvājam kolekciju ar mobilo telefonu fona attēliem, ar ko varat apliecināt savu „katanieša identitāti” – vienu dienu aitiņa, bet citu – laupītājs!

 

Čempionāti 2009. gadā

Katanas turnīrs Liepājā!

II "Katanas ieceļotāju" čempionāts noslēdzies!