Raksti

Dažādi (23)
Carcassonne (1)
Jūrasbraucēji (1)
Katanas ieceļotāji (21)
Maharaja (1)
Pilsētas un bruņinieki (1)

„Brain Games” ir 2004. gadā dibināts Latvijas uzņēmums, kas adaptē, importē, izstrādā un izplata galda spēles Baltijas valstu reģionā.

Mūsu misija ir nogādāt līdz galda spēļu cienītājiem pasaules labākās galda spēles, nodrošinot augstas kvalitātes spēles materiālu un noteikumus, kā arī radīt un nostiprināt Baltijas valstīs spēcīgu galda spēļu kultūru.

Ideja dibināt galda spēļu uzņēmumu, kas radikāli atšķirtos ar savu attieksmi pret galda spēļu entuziastiem, ir radusies, saskaroties ar zemo piedāvājuma līmeni šajā jomā. Katrs, kas ir kādreiz iegādājies vai spēlējis dažu labu Latvijā pieejamu galda spēli, būs ievērojis šādas problēmas: nereti spēle ir pagatavota no lētiem izejmateriāliem, tā krietni saīsinot spēles mūžu; spēles noteikumi ir izdrukāti zemā kvalitātē, ar daudzām kļūdām tekstā, nereti pat tādām, kas liedz saprast, kā īsti rīkoties konkrētā spēles situācijā; spēlēm trūkst atbalsta — lai gan spēļu mūžu var krietni paildzināt, piedāvājot dažādus paskaidrojumus un spēles variantus.
„Brain Games” ir citāds uzņēmums — paši būdami patiesi galda spēļu entuziasti, mēs katru no augstākminētajiem jautājumiem rūpīgi risinām, lai mūsu spēļu pircēja rokās nonāktu īstena vērtība — spēle, ko var spēlēt ilgi un pilnībā izbaudot:

  • Mūsu spēles vienmēr būs no augstas kvalitātes materiāla. Parasti tas nozīmē arī nedaudz augstāku cenu, bet mēs aicinām pircēju apsvērt, kas ir vērtīgāks — lēta spēle no plāna kartona un palsās krāsās, vai ilgmūžīga spēle, ko gribas spēlēt vairāk nekā pāris reizes;
  • Noteikumi mūsu spēlēm tiek sagatavoti, nevis vienkārši pārtulkojot oriģinālu, bet, konsultējoties ar spēles autoru un citiem izdevējiem pasaulē. Mēs spēles vairākkārt pārbaudām, tās rūpīgi spēlējot, un papildinām noteikumus ar skaidrojumiem. Galīgo noteikumu tekstu pārbauda vairāki neatkarīgi redaktori ar profesionālu izglītību;
  • Lai atbalstītu savus pircējus, mēs veidojam mājas lapu, kas kalpo par galveno saskares telpu. Te ir atrodami ar spēlēm saistīti raksti, jautājumi un atbildes, dažādi spēlēšanas varianti un diskusiju forums savstarpējai viedokļu apmaiņai. Ja rodas jautājumi par spēles noteikumiem, nosūtot E-pastu uz gudrinieks@prataspeles.lv, var saņemt papildus skaidrojumus. Lai nepirktu „kaķi maisā”, mūsu spēles var izmēģināt, spēlējot tās pie mūsu sadarbības partneriem — kafejnīcās un restorānos. Ja iegādājaties spēles no mums, mēs nodrošinām piegādi norunātajā vietā un laikā. Piedāvājam pat personisku entuziastu informēšanu par jaunākajām spēlēm un atlaidi iepazīstināšanas periodā!

Turklāt, esam uzstādījuši ambiciozu mērķi — radīt un nostiprināt galda spēļu kultūru Latvijā un Baltijā. Mēs ticam, ka šajā laikā, kad datorspēles un modernie mediji ir veicinājuši cilvēku emocionālo vientulību, galda spēles ir lielisks veids, kā cilvēkiem satikt vienam otru un labi izklaidēties. Galda spēles pilnīgi noteikti nav spēles tikai bērniem, un pieaugušo pasaule daudz zaudē, tā uzskatot. Cilvēku savstarpējās saites ģimenē un attiecības ar draugiem tikai stiprināsies, ja viņi veltīs laiku kopīgam emocionālam piedzīvojumam, ko sniedz galda spēles.

Aicinām jūs veltīt vairāk laika galda spēlēm! Mēs ceram, ka ar savām spēlēm mēs būsim nodibinājuši jaunu kvalitātes standartu, kas nodrošinās galda spēļu entuziastus ar plašāku un kvalitatīvāku izvēli.

Kontaktinformācija un rekvizīti atrodami šeit.